ПИТАННЯ: 2/9 Автомобіль проїхав 24 км, що становить 40% всього шляху. Який шлях мав проїхати

автомобіль? 76 км 60 км 48 км 52 КМ

Ответы на вопрос

Отвечает Сафин Руслан.

Ответ:

2×40%=80%=24×2=48км

100%-80%=20%=24/2=12

48+12=60км

Отвечает Кот Настя.

Ответ:

60км

Пошаговое объяснение: