Розв'яжіть рівняння 2x=24-x.​


Ответы на вопрос

Отвечает Алхазов Филипп.

Ответ:

2x=24-x\\2x-24+x=0\\3x-24=0\\3x=24\\x=24:3\\x=8

Отвечает Манифат Артем.

Відповідь:

2х+x=24

3x=24

x=8

Якщо не помиляюсь, то це правильне рішення.