У саду росте 250 яблунь, з них ранньостиглих — 70%, а середньостиглих — 36% кількості

ранньостиглих. Решта — пізні сорти.Скільки пізньостиглих яблунь росте в саду? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Александров Александр.

Раннеспелые сорта - 70%

Среднеспелые сорта - 36% от раннеспелых

Позднеспелые сорта - остальные яблони

Всего 250 яблонь

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1) 70% = 70/100 = 7/10 = 0,7

250 · 0,7 = 175 яблонь - раннеспелые;

2) 36% = 36/100 = 0,36

175 · 0,36 = 63 яблони - среднеспелые;

3) 250 - (175 + 63) = 250 - 238 = 12 яблонь - позднеспелые.

Вiдповiдь: 12 пізньостиглих яблунь росте в саду.