У саду росте 250 яблунь, з них ранньостиглих – 36%. Ранньостиглі яблуні становлюють 60% кількості

середньостиглих. Решта – пізні сорт. Скільки пізньостиглих сортів яблунь росте в саду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермошкина Влада.

Ответ:

10 яблонь позднеспелых

Пошаговое объяснение:

250 * 0,36 = 90 яблонь раннеспелых

90 : 0,6 = 150 яблонь среднеспелых

250 - (90+150) = 250 - 240 = 10 яблонь позднеспелых