Б) у саду кількість яблунь відноситься до кількості груш як 7:2, причому яблунь на 35 більше, ніж

груш. Скільки яблунь та груш росте в саду? -

Ответы на вопрос

Отвечает Царев Женя.

Відповідь:

7х-2х=35

5х=35

Х=35:5

Х=7

7*2=14(груш)

7*7=49(яблунь)

Покрокове пояснення: