Для виконання 16% роботи потрібно 48 хвилин. Скільки часу(в хвилинах) потрібно для виконання

всієї роботи разом із підготовчимизаходами, якщо відомо, що власне робота становить 40% часу,необхідного для підготовчих заходів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ямщикова Лиза.

Відповідь:

1)48:16=3(хв)-1%

2)3*40=120(хв)-робота

3)3*100=300(хв)-100%

4)300-120=180(хв)-підготовчі заходи

Відповідь:180 хв потрібно на продовольчі заходи.

Покрокове пояснення: