Дві бригади вантажників працюючи разом, можуть розвантажити товарний поїзд за 6 год. Перша бригада

виконала 0,6 всієї роботи, потім її замінила друга бригада, яка й закінчила розвантаження. Уся робота була виконана за 12 год. Скільки годин потрібно кожній бригаді на виконання всієї роботи?

Ответы на вопрос

Отвечает Никольская Лилия.

Ответ:

х-делает в час 1,1/х-время

у-х-делает в час 2,1/у-время

х+у-делают в час вместе,1/х+у=12

1/у-1/х=10

х-у=10ху

х+у=1/12

х=1/12-у

1/12-у-у=10у(1/12-у)

1/12-2у-10/12у+10у²=0

10у²-2 10/12у+1/12=0

120у²-34у+1=0

D=1156-480=676

y1=(34-26)/240=8/240=1/30      x1=1/12-1/30=5/60-2/60=3/60=1/20

y2=(34+26)/240=60/240=1/4      x2=1/12-1/4=1/12-3/12=-2/12=-1/6 не удов.усл

1:1/20=20 дней

Пошаговое объяснение:

Отвечает Титаренко Виолетта.

Ответ:

20

Пошаговое объяснение:

0.6 *10=6*2=12

10*2=20