3(x+1)2=2x+2помогите ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Мария.

Відповідь:

Рівняння не має розв'язків

Покрокове пояснення:

3(x+1)2=2x+2

6(x + 1) = 2(x + 1)

3 ≠ 1

Рівняння не має розв'язків