Середнє арифметичне десяти чисел дорівнює 0,408 а середнє арифметичне чисел 3,28 знайдіть середнє

арифметичне усіх шістнадцяти чисел​

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

0,408*10=4,08 сумма десяти чисел

3,28*6=19,68 сумма шести чисел

4,08+19,68=23,76

23,76:16=1,485снение: