Кілограм цукерок дорожчий за кілограм печива на 20.8 грн. За 8 кг цукерок заплатили стільки ж,

скільки за 12 кг печива. Скільки коштує 1 кг цукерок та 1 кг печива? !Складіть рівняння до задачі!!! ​​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Лиза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - стоимость 1 кг печенья, грн.

8(x+20,8)=12x                        |4

2x+41,6=3x

x=41,6 грн - стоимость 1 кг печенья.

41,6+20,8=62,4 грн - стоимость 1 кг конфет.