1083. У 2008 р. в Україні з кожних 1000 осіб у віці 6 років і стар- ше повну загальну середню

освіту мала 171 особа. У 2014 р. цейпоказник становив 112 % порівняно з аналогічним показникому 2008 р. Скільки людей із кожної тисячі мали повну загальнусередню освіту у 2014 р.? Відповідь округліть до одиниць. СРОЧНООООООООООО​

Ответы на вопрос

Отвечает Луговик Марьяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 171 : 100=1,71- ми знайшли 1%

2) 1,71 × 112= 191,52(д.) Середня освіта о 2014 р.

3) 191,52~ 192

~