Петрик збирає гроші на велосипед, який коштує 2400грн. 20% потрібної суми подарувала бабуся, 70%

подарував хрищений. скільки грошей залишилося зібрати петрику​

Ответы на вопрос

Отвечает Черняк Маша.

Відповідь:

240 грн

Покрокове пояснення:

Бабуся подарувала 480 грн, 2400*0.20=480

Хрещений подарував 1680 грн, 2400*0.70=1680

1680+480=2160 подарували обоє