середнє арифметичне дорівнює -0,4 знайти ці числа якщо одне з них на 6,4 менше від другого СРОЧНО

БУДЬ ЛАСКА​

Ответы на вопрос

Отвечает Синьковский Владислав.

Пошаговое объяснение:

(х+х-6,4)/2=-0,4

2х=5,6

х=2,8

2,8 это первое

2,8-6,4= -3,6 это второе

Отвечает Шерстень Кирилл.

Ответ:

2,6 і -3,6

Пошаговое объяснение:

Нехай х - перше число, тоді х - 6,4 - друге

(х + х - 6,4)/2 = - 0,4

х - 3,2 = - 0,4

х = 2,8

2,8 - перше число

- 3,6 - друге число