Під час сушіння яблука втрачають 84% ,скільки сушених яблук отриманно з 500 кг свіжих?​


Ответы на вопрос

Отвечает Дементьев Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

84% = 84 : 100 = 0,84

500 - (500 * 0,84) = 500 - 420 = 80 (кг) - сушёных