Задача 2. За дві години Коля пройшов 11 км : частину шляху він ішов, а частину біг. При ходьбі

його швидкість була 4 км/год, а під час бігу –10км/год. Скільки часу Коля йшов, а скільки біг?РЕБЯТА ПОМОГИТЕ СРОЧНО НАДО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Шило Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай Коля ішов - х годин , тоді на біг він витратив (2-х) годин. так як при ходьбі його швидкість була 4 км/год то шлях, який він пройшов  становить- 4х км, а під час бігу швидкість  10км/год., тоді шлях який він пробіг буде - 10*(2-х) км.  

Складемо рівняння:

4х + 10*(2 - х) = 11

4х + 20- 10х =11

-6х = - 9

х = 1,5 годин Коля пройшов

2- х= 2 - 1,5 = 0,5 год Коля біг