Розв'язати рівняння -2,7x=-1,6


Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Андрей.

Ответ:

X = шістнадцять двадцять сьомих

Отвечает Попова Лера.

Ответ:

X=16/27

Пошаговое объяснение:

-2,7x:(-2,7)=-1,6:(-2,7)

X=8/5 : 27/10

X=8/5•10/27

X=8•2/27

X=16/27