Софійка надрукувала 7 сторінок, а Петрик - у 4 рази більше. Скільки сторінок надрукував петрик?


Ответы на вопрос

Отвечает Селиванчик Ангелина.

Ответ:

28 сторінок надрукував петрик

Пошаговое объяснение:

7*4=28

Отвечает Тихонова Поля.

Ответ:

28

Пошаговое объяснение:

1) 7*4=28(стр)

Відповідь: Аетрик надрукував 28 сторінок