Помогите пожалуйста.... Файл у 48 сторінок принтер надрукував за 3 хв. За першу хвилину він

надрукував 5/16 7/24 файла, а за другу файла. Скільки сторінок надрукував принтер за третю хвилину,

Ответы на вопрос

Отвечает Bekenov Daulet.

Загальна кількість сторінок, що були надруковані за перші дві хвилини:

5/16 + 7/24 = (15/48) + (14/48) = 29/48

Отже, за перші дві хвилини було надруковано 29/48 від загальної кількості сторінок. Щоб знайти кількість сторінок, які було надруковано за третю хвилину, потрібно від загальної кількості сторінок відняти кількість сторінок, що були надруковані за перші дві хвилини:

48 - 29 = 19

Отже, принтер надрукував 19 сторінок за третю хвилину.