середнє арифметичне двох чисел дорівнює 19,376.Одине число у 1,5 разів менше за друге.Знайдіть ці

числа

Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Евгения.

Ответ:

6,08  и  30,4

Пошаговое объяснение:

х - одно число

5х - другое число

(х + 5х) : 2 = 18,24

6х = 18,24*2

6х = 36,48

х = 36,48 : 6

х = 6,08 - одно число

5*6,08 = 30,4 - другое число

Пошаговое объяснение: