Помогите Периметр прямокутника дорівнює 16,4 см, одна з його сторін на 3,4 менше від другої.

знайти площу прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Калистратова Мария.

Ответ:

13,92

Пошаговое объяснение:

Формула периметра-( а+б)*2

16,4:2=8,2

1 сторона-3,4+х

2 сторона-х

3,4+х+х=8,2

3,4+2х=8,2

2х=4,8

х=2,4

1 сторона-2,4        2 сторона-5,8

5,8*2,4=13,92