Сума двох чисел дорівнює 30. Одне із чисел у 1,5 разу більше за інше. Знайдіть ці числа, Помогите,

пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Никита.

Відповідь:

х+1,5х=30

2,5х=30

х=12

30-12=18

Числа 12 и 18

Покрокове пояснення:

Отвечает Малая Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 число - х

2 число - 1,5х

х + 1,5х = 30

2,5х = 30

х = 30 : 2,5

х = 12

1 число (х) = 12

2 число (1,5х) = 1,5 * 12 = 18

12 + 18 = 30