Чому дорівнюють сторони прямокутника якщо його периметр 50 см а площа 136 см квадратних​


Ответы на вопрос

Отвечает Zurey Toma.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

нехай ширина=х

а висота= у

тоді

2х+2у=50

х*у=136

х+у=25

методом подбора х=17, а у=8

Отвечает Титова Анастасия.

Ответ:

його півпериметр=50/2=25см

1 сторона×2 сторону=136 см²

1сторона +2 сторона=25 см

методом підбору знаходимо

сторони 8 і 17