Знайти число b якщо а =24,2 а середнє арифметичне чисел а і b дорівнює 36


Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Анастасия.

Ответ:

36×2=72 (сума а і b)

72–a= 72–24,2= 47,8 (b)