Виконати в зошиті дві задачі.Задача 1. У двох ящиках було 18 кг апельсинів, причомув другому

ящику на 3 кг більше, ніж у першому.Скільки кілограмів апельсинів було в кожномуящику?​

Ответы на вопрос

Отвечает Игольницкий Павел.

Ответ:

х - у першому

(х+3) - у другому

х+х+3=18

х =(18-3)/2=7.5 кг - у першому

7.5+3=10.5 кг. - у другому