Периметр прямокутника дорівнює 120 см. Одна його в 2 раза більша за іншу . Знайдіть площу

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Каверина Даша.

Відповідь:

P = 120 см

1 сторона - x

2 сторона  - 2x

2х+4х=120

6х=120

х=20 см (1 сторона)

2 сторона - 2*20 = 40 см

Площадь = 40*20=800 см^2

Покрокове пояснення: