Знайдіть середню швидкість руху автомобіля, якщо він рухався 2 години зі швидкістю 75 км/год та 3

години зі швидкістю 90 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Анастасия.

Ответ:

84

Пошаговое объяснение:

1) 2*75= 150 ( км) подолав автомобіль

2) 3* 90=270( км) подолав автомобіль

3)2+3=5( год) -був у шляху

4) 150+270=420( км)- весь шлях

5) 420: 5=84 ( км/год)- середня швидкість