Складіть рівняння дотичної до графіка функції f (x) в точці Xо якщо: y=3x^3 + 2x^2 - 5x+8, Xо =

1.Помогите пожалуйста.

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилов Слава.

Ответ:

f(x) = y(x_0) + y'(x_0)(x - x_0)

y = 3 {x}^{3}  + 2 {x}^{2}  - 5x + 8 \\ x_0 = 1

y(1) = 3 + 2 - 5 + 8 = 8

y' = 9 {x}^{2}  + 4x - 5

y'(1) = 9 + 4 - 5 = 8

f(x) = 8 + 8(x - 1) = 8 + 8x - 8 \\ f(x) = 8x

- уравнение касательной