На першій полиці у 4 рази менше книжок, ніж на другій полиці. Скільки книжок на другій полиці, якщо

на обох полицях 85 книжок?

Ответы на вопрос

Отвечает Казачёнок Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 полка - х книг

2 полка - 4х книг

Всего - 85 книг

х + 4х = 85

5х = 85

х = 85 : 5

х = 17

1 полка (х) = 17 книг

2 полка (4х) = 4 * 17 = 68 книг

17 + 68 = 85