Згадайте в якому випадку добуток дорівнює нулю і розв'яжіть рівняння: (12у + 18)(1,6 - 0,2у)=0


Ответы на вопрос

Отвечает Кирина Матвей.

(12y+18)(1,6-0,2y)=0

добуток дорівнює нулю, якщо один з множників дорівнює нулю

розглянемо обидва випадки:

1) 12y+18=0

2) 1,6-0,2y=0

1) 12y=-18

y=-1,5

2) перетворимо десятичні дроби у звичайні:

8/5-1/5y=0

y=8

Відповідь: y=-1,5 або y=8