Із двох пунктів, відстань між якими 88,62 км, виїхали назустріч один одному два велосипедисти й

зустрілися через 3 год. Один із велосипедистів їхав зі швидкістю 14,3 км/год. Знайдіть швидкість другого велосипедиста. І можна з поясненням ?Срочно дам 50 баллов,

Ответы на вопрос

Отвечает Макаревич Руслан.

Ответ:

1)14,3×3=42,9(км)-проїхав перший велосипелист

2)88,62-42,9=45,72(км)-проїхав другий велосипедист

3)45,72:3=15,24(км/год)-швидкість другого велосипедиста

Відповідь:15,24 км/год