Син у 4рази молодший за батька ск.років батькові якщо старший за сина на 30 років


Ответы на вопрос

Отвечает Акинина Юлия.

Ответ:

батькові 40 років

синові 10 років

объяснение:

Сину - х років, батькові -4х,х+30

4х=х+30

4х-х=30

3х=30

Х=30:3

Х=10- синові

Х+30

10+30=40 років батькові