Син у 4рази молодший за батька ск.років батькові якщо батько старший на 30 років


Ответы на вопрос

Отвечает Каирдинова Яна.

Ответ:

Сину 10, батьку 40

Пошаговое объяснение:

Нехай сину х років, тоді батьку 4х або х+30.

треба зрівняти 4х та х+30 і знайти х.

Складаємо рівняння:

4х=х+30

4х-х=30

3х=30

х=10 (Сину 10 років)

Теперь вік батька можна визначити двома способами, і відповідь повинна бути однаковою:

10*4=40

10+30=40