На одну машину навантажили 20 бочок бензину,а на іншу-18. На другую навантажили на 380 л бензинах

менше,ніж на першу. Скільки літрів бензину в одній бочці?

Ответы на вопрос

Отвечает Макуева Жанна.

Відповідь:

190 літр

Покрокове пояснення:

1)20-18=2(б)-на скільки більше

2)380:2=190(л)-в одній бочці

Отвечает Парамонов Тёма.

Ответ:

190

Пошаговое объяснение:

380:2=190(л) в одной бочке