На одну машину навантажили 4т 820 кг вугілля, на дру- на 1 т 130 кг більше, ніж на першу, а на

третю 3т 940 кг менше, ніж на першу і другу разом. Скільки кілограмів вугілля навантажили на три автомашини?​

Ответы на вопрос

Отвечает Владимиров Костя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 4820+1130=5950

2) 4820+5950=10770

3)10770-3940=6830

4) 10770+6830=17600

Відповідь: на три машини завантажили 17т 600кг