Рибалка піймав 13 коропів. П’ять коропів важило по 1 кг, 3 — по 1,5 кг, 2 — по 0,8 кг і решта — по

1,3 кг. Знайдіть середню масу коропів. Результат округліть до одиниць

Ответы на вопрос

Отвечает Заканова Перизат.

Ответ:

1 кг

Пошаговое объяснение:

1. 5*1=5 ( кг) маса коропів

2. 3*1,5=4,5 (кг) маса коропів

3.2*0,8=1,6( кг)  маса коропів

4  20-( 5+3+2)=10 ( шт)- маса коропів по 1,3 кг

5  10*1,3=13( кг) маса коропів

6 (5+4,5+1,6+13):20=1,205=1 ( кг)