Дідусь зібрав у своєму саду 456,3 кг яблук і груш. Яблука він розклав у 9 ящиків по 23,5 кг у

кожний, а груші - порівну у 12 кошиків. Скільки кілограм груш було у кожному кошику?

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)23,5×9=211,5(яблук)

2)456,3-211,5=244,8(груш)

3)244,8÷12=20,4(кг) у кожному кошику