Барвінок зібрав своєму саду 456,3 кг яблук і груш. яблука він розклав у 9 ящиків по 23,5 у кожній,а

груші—порівну у 12 кошиків.Сільки кілограмів груш було в кожному кошику?​

Ответы на вопрос

Отвечает Туктамышев Тимур.

Ответ:

20,4

Пошаговое объяснение:

23,5×9=211,5(всього яблук)

456,3-211,5=244,8(всього груш)

244,8÷12=20,4(груш в одному кошику)