Барвінок зібрав у своєму саду 479,2 кг яблук і груш. Яблука він розклав у 8 ящиків по 27,5 кг у

кожний, а груші — порівну у 12 кошиків. Скільки кілограмів груш було в кожному кошику? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Осипов Слава.

Ответ:9 * 23,5 = 211,5 (кг) ябл в 9 ящ

456,3 - 211,5 = 244,8 (кг) груш в 12 кошк

244,8 : 12 = 20,4 (кг) в 1 кошк

Пошаговое объяснение: