Три брати зібрали 75 грибів, Старший знайшов у 2 рази більше ніж молодший, а середній на 3 гриба

більше ніж молодший, скільки грибів зібрали всі брати

Ответы на вопрос

Отвечает Гришевич Гоша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Всего - 75 грибов

Младший - х грибов

Старший - 2х грибов

Средний - х + 3 грибов

х + 2х + х + 3 = 75

4х = 75 - 3

4х = 72

х = 72 : 4

х = 18

Младший (х) = 18 грибов

Старший (2х) = 2 * 18 = 36 грибов

Средний (х + 3) = 18 + 3 = 21 гриб

18 + 36 + 21 = 75