Яка  ймовірність  того,  що  навмання  вибране  двоцифрове 

число  не  є  квадратом  цілого  числа?​

Ответы на вопрос

Отвечает Евхута Паша.

Ответ: 14/15.

Пошаговое объяснение:

Всього двоцифрових чисел 90. квадратами цілих чисел, що задовольняють умову є числа 16, 25, 36,49,64,81, тобто їх 6.

P(A)= 1-(6/90)=1-1/15=14/15