ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА, У МЕЕЯ ОГРАНИЧЕНО ВРЕМЯ УМОЛЯЮЮЮЮЮЮЮЮ Різниця двох чисел дорівнює 270.

Знайдіть ці числа, якщо 60 %мешого з них дорівнюють 5/9 більшого.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кругляковская Дарья.

Ответ:

3645; 3375

Пошаговое объяснение:

x - большее число.

y - меньшее число.

Система уравнений:

x-y=270; y=x-270

5/9 ·x=0,6y; 5/9 ·x=3/5 ·y; y=5/9 ·x·5/3=25/27 ·x

x-270=25/27 ·x

(27/27 -25/27)x=270

x=270 ·27/2=7290/2=3645

y=3645-270=3375