Чи являється число 3/7 коренем рівняння - 7/8х=24/56?Помогите пжж​


Ответы на вопрос

Отвечает Дунаев Валентин.

Ответ:

Корінь цього рівняння - 3/8

Пошаговое объяснение:

7/8x=24/56\\8x*56=24*7\\8x*56=168\\8x=168:56\\8x=3\\x=\frac{3}{8}