У зоопарк привезли 16 ананасів.Половину ананасів з'їв бегемоти,а чверть мавпи.На скільки менше

ананасів з'їли мавпи,ніж бегемоти?

Ответы на вопрос

Отвечает Черемисина Вика.

Ответ:

Розв'язання:

Бегемот 16 : 2 = 8 (ан.)

Мавпи 16 : 4 = 4 (ан.)

8 - 4 = 4 (ан.)