-4(-2,5-2x)+2(-1,8+1)= розв'язок​


Ответы на вопрос

Отвечает Максакова Екатерина.
-4(-2,5-2х)+2(-1,8+1) = 10+8х-3,6+2=
=8х+8,4
Відповідь: 8х+8,4

Якщо потрібно ще розв‘язати рівняння, то відповідь буде такою:
8х+8,4=0
8х=-8,4
х=-1,05
Відповідь: -1,05

Надіюсь допомогла♥️♥️