Човен, власна швидкість якого 16км/год проплив 19 км за течією і 39 км проти течії, затративши на

весь шлях 4 год.Знайти швидкість течії​

Ответы на вопрос

Отвечает Чёрный Даниил.

Ответ:

3 км/год

Пошаговое объяснение:

Нехай  швидкість течії х км/год, тоді  швидкість за течією х+16 км/год, проти течії 16-х км/год.  

19/(х+16) - 39/(16-х) = 4

304-19х+39х+624+4х²=0

х²+5х-24=0

За теоремою Вієта х=-8 (не підходить)  х=3.

Швидкість течії 3 км/год