Середне арефметичне двоих чисел яке один з них у 3 рази больше за иншу доривнюе 56 сосу доривнюе

больше из них​

Ответы на вопрос

Отвечает Балан Любовь.

Відповідь:84

Покрокове пояснення:

Х менше число, тоді 3х більше число. За визначенням середньо арифметичного:

(х + 3х) : 2 = 56

х + 3х + 56*2

4х = 112

х = 112:4

х = 28 менше число

3х = 3*28=84 більше число