Ань від пункту А до пункту Б дорівнює 144 км. часно з цих пунктів назустріч один одному виїха-а

велосипедисти і зустрілися через 4,5 год. Знайтикість кожного велосипедиста, якщо швидкість дру-на 4 км/год більша, ніж швидкість першого.​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай  швидкість одного велосипедиста-х км/год  , тоді  швидкість другого велосипедиста (х + 4) км/год., так як вони зустрілися через 4,5 год , Складемо рівняння:

4,5х+ 4,5(х + 4)= 144

9х+ 18 = 144

9х= 144- 18

9х= 126

х= 126 : 9

х= 14 км /год швидкість одного велосипедиста

х+4= 14+4 = 18 км/год швидкість другого велосипедиста