СРОЧНО ДАЮ 70 балов Відстань від пункту А до пункту Б дорівнює 70 км.Одночасно з цих

пунктівназустріч один одному виїхали два велосипедисти і зустрілися через 2,5 год. Знайти швидкість кожного велосипедиста,якщо швидкість другого на 2 км/год більша, ніж швидкість першого.

Ответы на вопрос

Отвечает Марьина Анастасия.

Пошаговое объяснение:

Скорость 1 велосипедиста = х км/ч

Скорость 2 велосипедиста = х + 2 км/ч

(х + х + 2) * 2,5 = 70

2х + 2 = 70 : 2,5

2х + 2 = 28

2х = 28 - 2

2х = 26

х = 26 : 2

х = 13

Скорость 1 велосипедиста = (х) = 13 км/ч

Скорость 2 велосипедиста = (х + 2) = 13 + 2 = 15 км/ч