Автомобіль проїхав 3 год зі швидкістю 74,1 км/год і 2 год зі швидкістю 67,8 км/год. Знайди йього

середню швидкість на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Каранашев Идар.

Ответ:71%*

Пошаговое объяснение:

74.1х3+67.8х2=222.3+135.6=357.9км за5 час

357.9:5=71.58км/час ср.скор