4(⅜ -1¼х) -15 (⅖ х-2⅔) -41,5 та знайди його значення, якщо х=3/11​


Ответы на вопрос

Отвечает Рыженкова Эвелина.

Ответ:

-3

Пошаговое объяснение:

4( \frac{3}{8}  - 1 \frac{1}{4} x) - 15( \frac{2}{5} x - 2 \frac{2}{3} ) - 41.5

4( \frac{3}{8}  -  \frac{5}{4} x) - 15( \frac{2}{5}  -  \frac{8}{3} ) -   \frac{83}{2}

 \frac{3}{2}  - 5x - 6x + 40 -  \frac{83}{2}

( \frac{3}{2}  + 40 -  \frac{83}{2} )  + ( - 5x - 6x)

0 -  11x

 - 11x

 - 11 \times  \frac{3}{11}  =  - 3